Γουρουνο-Πινέλο αποκλειστικά για Facelathering σαπουνιών !

Άβαταρ μέλους
Wazzaa
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1226
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2014, 17:55
9
Τοποθεσία: Αθήνα Γαλάτσι
Has thanked: 795 times
Been thanked: 1061 times
Ηλικία: 32

Petros.Mp έγραψε:Το πήρα από τον Γιώργο στα 17€ στον Πειραιά (Wellshaved) δεν έχω αγοράσει ποτέ από εξωτερικό, το 90% των ξυριστικών μου από εκεί τα υπόλοιπα από κέντρο. Πέρνα μια βόλτα από εκεί και θα με θυμηθείς.
Ότι έχω πάρει έως τώρα, από εκεί είναι ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ^_^
Στα 17.90 να λες. AXAXAXAXA Φαντάζομαι με την Μάυρη λαβή εε και όχι την κόκκινη??

Γαμ@ τα άτομα ο Γιώργος. Πολύ αναλυτικός όταν πήγα και πρόθυμος να μου μάθει και να βοηθήσει.
Φοβερό μαγαζί (αν και να σου πω την αλήθεια όταν το είδα στο ιντερνετ το περίμενα πολύ μεγαλύτερο και σε ισόγειο) :bigsmilie

Άσε που δεν μου αρέσει να αγοράζω από το ιντερνετ για πολλούς λόγους. Τους αναλύω και άλλη στιγμή.

Στο κέντρο πάντως δεν ξέρω μαγαζία για ξυριστικά.... Μόνο Hondos που έχει Aftershave ποικιλία (από εκεί πήρα μόνο το Old spices)
Κωνσταντίνος

Όσο πιο πολλά ενδιαφέροντα έχει ένας άνθρωπος τόσο πιο πολύ καλυτερεύει και τον εαυτό του.

Μου αρέσει να φροντίζω ότι αγαπάω.
Κωνσταντίνος 2015
Άβαταρ μέλους
Petros.Mp
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1704
Εγγραφή: 15 Απρ 2012, 16:22
12
Τοποθεσία: Νίκαια - Πειραιάς - Αθήνα - Κέντρο
Has thanked: 1131 times
Been thanked: 2138 times
Ηλικία: 41

Μαύρη μου άρεσε πιο πολύ από την κόκκινη, στο κέντρο έχει μαγαζιά αρκετά, στο φόρουμ στην ενότητα Αγορά και Αγοράζοντας στην Αθήνα θα σου λυθούν όλες οι απορίες.
Πέτρος

Ὁ κόσμος μᾶς ἔλεγε τρελλούς. Ἡμεῖς, ἂν δὲν εἴμεθα τρελλοί, δὲν ἐκάναμεν τὴν ἐπανάστασιν.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Το πινέλο”