Κινητό με δυνατότητα ηχογράφησης συνομιλίας

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
hero
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 1121
Εγγραφή: 24 Οκτ 2010, 08:34
13
Has thanked: 73 times
Been thanked: 249 times
Ηλικία: 60

Ρε παιδια μπορει να ειναι off topic αλλα αφου σας βρηκα ευκαιρους να ρωτησω κατι . Εγω χρησιμοποιω το τηλεφωνο πολυ γιατι ειμαι εκτος γραφειου αρκετα και χρησιμοποιω την εκτροπη . Μεχρι τωρα εχω το nokia E52 οταν θελω να σημειωσω μια παραγγελια παταω ενα πληκτρο και ηχογραφω την παραγγελεια . Με βολευει πολυ γιατι οταν οδηγω δεν μπορω να εχω χαρτια και μολυβια , με το handsfree ολα μια χαρα . Το τηλεφωνο ομως αρχισε και τα φτηνει και οι καινουργιες συσκευες δεν δινουν την δυνατοτητα αυτη , εχουν ηχογραφηση αλλα οχι οταν συνομιλεις , ισως κατι αλλαξε στην νομοθεσια .
Εσεις οι (νεαροι γκατζετακιδες) με τα I-phone μπορειτε να το τσεκαρετε . Γενικα παντως οπου ρωτησα με σε sony και nokia δεν πηρα απαντηση .
Επισης γνωριζεται εαν κυκλοφορουν δημοσιογραγικα κασετοφωνακια bluetooth ? Θα ελυνα ισως το προβλημα .
Νίκος
"Αδύνατο να μάθεις τα φρονήματα, τη σκέψη, την ψυχή του κάθε ανθρώπου προτού πάρει στα χέρια του εξουσία." Σοφοκλης
dgn
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: 29 Δεκ 2011, 02:24
12
Has thanked: 21 times
Been thanked: 18 times

Σε iOS περιβάλλον (iPhone δηλαδή) υπάρχει η εφαρμογή voice memos η οποία έρχεται μαζί με το τηλέφωνο.
Δουλεύει νομίζω τέλεια για τη χρήση που θέλεις
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κινητή τηλεφωνία”