Game of thrones

nikos.a

Κωνσταντίνε, έτσι που τα είχαμε συζητήσει νόμιζα πως θα έβρισκες κάποια άκρη ή εστω θα το έβλεπες σε live streaming.

[spoiler="Γνώμη"]Εμένα το επεισόδιο δεν με ενθουσίασε τόσο. Ο Stannis δεν νομίζω να πέθανε. Η κοκκινομάλλα δεν θα τον άφηνε και θα έφευγε να πάει στο τείχος αμέσως. Ίσως την έφαγε την Brean. Εκεί που κόπηκε η σκηνή. Η Sersei θα τα κάνει όλα πού^&*α με τον νέο της φρουράς. Η Daenerys θα έχει πρόβλημα, αν δεν την σώσει πάλι ο δράκος της κι ας έφυγαν οι 2 να τη σώσουν... Ο Snow μάλλον πέθανε οριστικά. Χλωμό το βλέπω να γίνει κάτι συνταρακτικό. Δεν τα πάει καλά με τον θεό της η κοκκινομάλλα... Πήγε πολύ απογοητευμένη στο τείχος. Η Sansa με τον... Rick πόσο μακριά να φτάσουν, πόσο θα αντέξουν. Δεν έδειξε στο τελευταίο καθόλου και την Natalie Dormer( θεά) με τον αδερφό της, τί έγινε, αν θα γίνει δίκη, διαπόμπευση. Θα δούμε. Γενικά πολλά ανοιχτά μέτωπα. Θα πάει μακριά η βαλίτσα. Εν τω μεταξύ δεν είδαμε καθόλου και τους 2 μικρούς Stark.[/spoiler]
Άβαταρ μέλους
yakoumis
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 561
Εγγραφή: 09 Μαρ 2014, 17:37
10
Τοποθεσία: Καλαμάκι
Has thanked: 1197 times
Been thanked: 1280 times
Επικοινωνία:

Ανέκδοτο σχετικό:
Why did Jon Snow stand in line for 6 hours at the Apple Store?
[spoiler="spoiler"]For the watch! :D[/spoiler]
Nobody goes there anymore. It's too crowded. - Yogi Berra (1925-2015)
Άβαταρ μέλους
Wazzaa
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1226
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2014, 17:55
9
Τοποθεσία: Αθήνα Γαλάτσι
Has thanked: 795 times
Been thanked: 1061 times
Ηλικία: 31

nikos.a έγραψε:Κωνσταντίνε, έτσι που τα είχαμε συζητήσει νόμιζα πως θα έβρισκες κάποια άκρη ή εστω θα το έβλεπες σε live streaming.

[spoiler="Γνώμη"]Εμένα το επεισόδιο δεν με ενθουσίασε τόσο. Ο Stannis δεν νομίζω να πέθανε. Η κοκκινομάλλα δεν θα τον άφηνε και θα έφευγε να πάει στο τείχος αμέσως. Ίσως την έφαγε την Brean. Εκεί που κόπηκε η σκηνή. Η Sersei θα τα κάνει όλα πού^&*α με τον νέο της φρουράς. Η Daenerys θα έχει πρόβλημα, αν δεν την σώσει πάλι ο δράκος της κι ας έφυγαν οι 2 να τη σώσουν... Ο Snow μάλλον πέθανε οριστικά. Χλωμό το βλέπω να γίνει κάτι συνταρακτικό. Δεν τα πάει καλά με τον θεό της η κοκκινομάλλα... Πήγε πολύ απογοητευμένη στο τείχος. Η Sansa με τον... Rick πόσο μακριά να φτάσουν, πόσο θα αντέξουν. Δεν έδειξε στο τελευταίο καθόλου και την Natalie Dormer( θεά) με τον αδερφό της, τί έγινε, αν θα γίνει δίκη, διαπόμπευση. Θα δούμε. Γενικά πολλά ανοιχτά μέτωπα. Θα πάει μακριά η βαλίτσα. Εν τω μεταξύ δεν είδαμε καθόλου και τους 2 μικρούς Stark.[/spoiler]
Δεν βρήκα άκρη σε μαγαζί (ενώ ρώτησα πολλά) όσο για Live Streaming, δεν γινότανε για τρεις λόγους:
1) Ο ένας φίλος δεν ξέρει καθόλου Αγγλικά άρα δεν θα μπορούσαμε να το δούμε χωρίς υπότιτλους.
2) Έπαιζε ο 5 τελικός του NBA!!!
3) Ο άλλος φίλος έδινε εξετάστική την Δευτέρα και δεν ψηνόταν να κοιμηθεί τόσα αργά.

[spoiler="Γνώμη"]Για τους 2 Stark ήξερα ότι δεν θα παίξουνε καθόλου φέτος. Το είχα διαβάσει στην αρχή της σεζόν.
Δεν νομίζω η Daenerys να έχει πρόβλημα. Μπορεί να θυμούνται ότι ήτανε βασίλισσα ή κάτι τέτοιο. Δεν την φοβάμαι και τόσο, άσε που τώρα που μου το θύμισες, VARYS IS BACK!!!! Καλά Tyrion και Varys στο Μyrin θα κάνουνε παπάδες!!!!
Θα διοικήσουν τέλεια πιστεύω. Είναι από τα πράγματα που θα ήθελα να δω πολύ.[/spoiler]
Κωνσταντίνος

Όσο πιο πολλά ενδιαφέροντα έχει ένας άνθρωπος τόσο πιο πολύ καλυτερεύει και τον εαυτό του.

Μου αρέσει να φροντίζω ότι αγαπάω.
Κωνσταντίνος 2015
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7380
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11131 times
Been thanked: 10624 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Απογοητευτική η σεζόν για μένα...
Δεν έχω να πω πολλά, ήθελα να δω περισσότερα.
Πολύς θάνατος, εκεί που "δεν το περιμένεις".
Πάντως η σειρά είναι να μην συμπαθήσεις κάποιον γιατί σίγουρα θα πεθάνει κάπου, κάπως, κάποτε!
Λίγη η σεζόν και απογοητευτική όπως είπα... δυστυχώς δεν ήταν η μόνη.
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Άβαταρ μέλους
Iasonas
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3663
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2012, 14:34
11
Has thanked: 830 times
Been thanked: 2604 times
Ηλικία: 30

Εκλαψα :hystericalbs1 :hystericalbs1 :hystericalbs1
Το Ιασονας με Ο
Άβαταρ μέλους
dimitris
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4142
Εγγραφή: 08 Μάι 2012, 09:04
11
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 149 times
Been thanked: 1807 times
Ηλικία: 47

Brienne-Ζωή
Jorah-Σαμαράς

Μιλάμε για πολύ γέλιο!
Ερασιτέχνης σαπωνοποιός
Συχνές ερωτήσεις για το φόρουμ
Άβαταρ μέλους
Wazzaa
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1226
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2014, 17:55
9
Τοποθεσία: Αθήνα Γαλάτσι
Has thanked: 795 times
Been thanked: 1061 times
Ηλικία: 31

AXAXAXAXA Απίστευτο!!!!!

ΜΠράβο ρε Ιάσονα, με έκανες και γέλασα βραδιάτικα!!!
Κωνσταντίνος

Όσο πιο πολλά ενδιαφέροντα έχει ένας άνθρωπος τόσο πιο πολύ καλυτερεύει και τον εαυτό του.

Μου αρέσει να φροντίζω ότι αγαπάω.
Κωνσταντίνος 2015
Άβαταρ μέλους
dimitris
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4142
Εγγραφή: 08 Μάι 2012, 09:04
11
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 149 times
Been thanked: 1807 times
Ηλικία: 47

Βλέπει κανείς την τελευταία σειρά; Αν κάποιος περιμένει να δει επεισόδια, να μην γράψω εδώ κάτι που να τους χαλάσει την αναμονή.
Ερασιτέχνης σαπωνοποιός
Συχνές ερωτήσεις για το φόρουμ
Αγησίλαος
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 18 Ιούλ 2015, 19:26
8
Has thanked: 72 times
Been thanked: 79 times

Εεεε ναι εγω την βλεπω.
Άβαταρ μέλους
Harry
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4711
Εγγραφή: 14 Σεπ 2012, 20:30
11
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 5732 times
Been thanked: 6979 times
Ηλικία: 49

Και εγώ την βλέπω, αν και είναι μέτρια...
Χάρης
Απάντηση

Επιστροφή στο “Σινεμά, σειρές, τηλεοπτικά.”