Σκι κανείς?

Πάνω απ όλα φίλαθλοι!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
boltsis
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2962
Εγγραφή: 19 Απρ 2011, 23:33
12
Τοποθεσία: Λάρισα
Has thanked: 366 times
Been thanked: 320 times

Το καινούργιο μου χόμπι το οποίο ήθελα να ασχοληθώ εδω και χρόνια αλλά δεν είχα τη κατάλληλη παρέα και το κατάλληλο εξοπλισμό!Αφού με το καιρό μάζεψα τα κατάλληλα πράγματα έχω ξεκινήσει να κάνω σκι.Πήγα 2 φορές μέχρι τώρα, μια στο Σέλι και μια στο Ελατοχώρι.Είχα ξαναπάει πριν κάποια χρόνια αλλά ήτανε ανούσια.
Δε πήρα δάσκαλο αλλά έκατσαν παιδιά και ασχοληθήκανε μαζί μου, γνωρίζω όμως πιο σωστό είναι να ξεκινήσεις με έναν καλό δάσκαλο.Όμως παρόλα αυτά στο Ελατοχώρι κατάφερα και κατέβαινα τις μπλέ πίστες έχοντας πάρει το κολάι.Έφαγα πολλές σαβούρες, τις χειρότερες που μπορώ να πω στη ζωή μου αλλά μπορώ να πω πως μπήκα στο νόημα του χόμπυ αυτού!
Τη κυριακή πρωί , πρώτα ο θεός , θα είμαι στο Σέλι , αν ασχολείται κανείς και πάει εκεί για σκί ας μου πει άμα είναι μήπως και βρεθούμε!
Dovo Silver Steel Prima, Joseph Allen & Sons Sheffield ,C.V Heljestrand Ringdove Νο55,Dubl Duck Satinedge,Thomas Turner & Co,Thiers-Issard Spartacus "dreadnought",Frederick Reynolds Sheffield
Mercur 34c, Merkur Futur Gold
Ηλίας
Άβαταρ μέλους
boltsis
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2962
Εγγραφή: 19 Απρ 2011, 23:33
12
Τοποθεσία: Λάρισα
Has thanked: 366 times
Been thanked: 320 times

Καλά μόνο εγώ πηγαίνω για σκι απο δω μέσα :confused ?
Dovo Silver Steel Prima, Joseph Allen & Sons Sheffield ,C.V Heljestrand Ringdove Νο55,Dubl Duck Satinedge,Thomas Turner & Co,Thiers-Issard Spartacus "dreadnought",Frederick Reynolds Sheffield
Mercur 34c, Merkur Futur Gold
Ηλίας
Άβαταρ μέλους
Νεκρομάντης
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 463
Εγγραφή: 27 Ιαν 2012, 10:23
12
Has thanked: 148 times
Been thanked: 40 times

Εγώ όταν ήμουν μικρός έκανα σκι...
.
.
.
.
θαλάσσιο... :hystericalbs1
:megagrin
Μανώλης

"the blind are leading the blind are leading the blind"
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητισμός”