Ερώτημα για δώρο

Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2708
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2646 times
Been thanked: 1669 times

Βασικά είναι σχετικά εύπλαστο και το βάζεις μέσα στο στρογγυλό μπώλ.Μετά το πατάς λίγο και...βουαλά!
Κάποια μέλη όπως ο φίλος Άρης το έχουν και μπορούνε να μας πούν περεταίρω λόγια...
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

Περίεργος είμαι να μάθω. Έχω στείλει μνμ στην εταιρία και το ρωτάω αυτό. Οταν μου απαντήσουν θα σας πω
"Aut viam inveniam aut faciam "
Άβαταρ μέλους
Arisk
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2119
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2010, 19:39
13
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 1273 times
Been thanked: 790 times

Εδωσες/ε δλδ 50ευρω για ενα σκετο μπωλάκι? Εγώ το εχω πάρει απο εδώ το εκοψα στην μέση και το έβαλα σε ενα δικό μου μπωλ. Αυτό βέβαια με την προυπόθεση να μην έχει σκληρύνει όπως το έπαθε καποια στιγμή ο Κωνσταντινος.
Άρης
Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

Η αλήθεια είναι (αν διαβάσεις όλα τα παραπάνω πόστς θα καταλάβεις) ότι έγινε με πίεση η αγορά.Με πίεση και ... δωρεάν. Και η αγορά ήταν για την smn και το mdc. To συγκεκριμένο προέκυψε κυριολεκτικά δύο λεπτά πριν αγοραστεί. Βέβαια επιμένω ότι ένα πολύ καλό μπωλ αξίζει για να έχεις μέσα ένα πάρα πολύ καλό σαπούνι. ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ VERSION REFILL. Kι εδώ είναι που δεν ξέρω τι γίνεται. Αυτο το κομμάτι συμπιέζεται για να μπει μέσα στο μπωλ? Μπορεί δηλαδή να χαρακτηριστεί σαν έκδοση fefill? Έχω στείλει μήνυμα στην εταιρία γι αυτό το θέμα και δεν μου απαντήσαν ακόμα.
Και τώρα αυτό το κομμάτι το δικό σου πουλιέται 40 ευρώ.Και πάνω απ΄όλα είναι το θέμα να είναι καλό το σαπούνι και αντάξιο της φήμης (άφρισμα ποιότητα αφρού ενυδάτωση και γενικά ποιότητα ξυρίσματος καθώς και άρωμα (διάρκεια και ένταση)
"Aut viam inveniam aut faciam "
Άβαταρ μέλους
Harry
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4711
Εγγραφή: 14 Σεπ 2012, 20:30
11
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 5732 times
Been thanked: 6979 times
Ηλικία: 49

Arisk έγραψε:Εδωσες/ε δλδ 50ευρω για ενα σκετο μπωλάκι? Εγώ το εχω πάρει απο εδώ το εκοψα στην μέση και το έβαλα σε ενα δικό μου μπωλ. Αυτό βέβαια με την προυπόθεση να μην έχει σκληρύνει όπως το έπαθε καποια στιγμή ο Κωνσταντινος.
Τι μου θύμισες. Το κατάστημα Lorenzi στο Μιλάνο είναι πραγματικός πειρασμός...Από το φυσικό του κατάστημα είχα αγοράσει και το δικό μου πριν 3 χρόνια.
Χάρης
Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

Xαχαχαχα (τώρα γιατί γελάω ας μου πει κάποιος -μάλον είναι νευρική αντίδραση).
Είδατε που σας έλεγα στα σχόλια για το nuavia τι συνεπεις είναι οι ιταλοί της pannacrema και πως εκτός των άλλων και oι της boellis panama 1924 δείχνουν το αντίθετο πρόσωπο που τους ρώτησα αν διατίθεται refill καιδεν μου απάντησαν ακόμα (και μέχρι σήμερα δεν έχουν απαντήσει). Αντίθετα σήμερα με παίρνει τλφ η κούριερ και μου λέει έχετε ένα δέμα από εξωτερικό, θα περάσω να το πάρω είπα επειδή είμαι έξω. Λέω από μέσα μουθαείναι η after shave η πράσινη η alcolado menthol.
Kαι παίρνω τοδέμα και το ανοίγω και ήταν μέσα το Boellis panama 1924 σε κουτί πλάκα. Αξία 40 ευρώ ένω είχαν πληρωθεί 85 (και μάλιστα μου στείλαν ευχαριστήριο για τηναγορά) για το σαπούνι στο μπωλ.
Και αρχίζουμε τώρα έναν αγώνα μέϊλ το μέϊλ να δούμε τι θα γίνει.

Added in 1 hour 2 minutes 55 seconds:
Σε χρόνο dt (περίπου 10 λεπτά) ήρθε απάντηση που ζητάει συγνώμην για το λάθος και θα το επανορθώσουν σε λίγες μέρες
"Aut viam inveniam aut faciam "
Άβαταρ μέλους
donP
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 07 Αύγ 2011, 12:05
12
Τοποθεσία: South of -No- North
Has thanked: 630 times
Been thanked: 807 times

Τολμώ να κάνω μια πρόβλεψη...
Θα σου στείλουν δωρεάν το προϊόν που πλήρωσες και θα σου χαρίσουν το λάθος προϊόν ως αναγνώριση του σφάλματός τους. Οτιδήποτε άλλο, είναι ανεπίτρεπτο για μια εταιρεία που έχει αυτήν την τιμολογιακή πολιτική
Νηπίοισιν ου λόγος, αλλά ξυμφορή γίνεται διδάσκαλος.
Δημόκριτος
Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

Ετσι νομιζω κι εγω γιατι μου λενε οτι θα μου το στειλουν το ταχυτερο δυνατον χωρις κουβεντα για την επιστροφη.
"Aut viam inveniam aut faciam "
stergios

Η ας στειλουν το αλλο με χρεωση δικη τους δωρεαν εννοειται κ ας παρουν πισω με δικη τους χρεωση αυτο που σου στειλαν. Κ αν θελουν ας στειλουν ενα δωρακι αν το refill τους πεφτει ακριβο για την αναμονη κ την φασαρια! Ηρθε γρηγορα νομιζω ομως! Γιαυτο φαινεται δεν απαντησαν στο mail για το refill γιατι ηθελαν να σου απαντησουν εμπρακτα! Θα παρεις κ το μπολ τωρα κ θα χεις τις απαντησεις σου! :-) Ρωτα τους! Να ξυριστω μ αυτο μεχρι να ρθει το αλλο? :-) αντε με το καλο..συμβαινουν κ αυτα.
Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

Μπααα αν πουν οτιδήποτε για την επιστροφή θα τους πω ότι έχω ξυριστεί 2 φορές, να το επιστρέψω? Δώστε μου διεύθυνση και εννοείται με δική σας χρέωση χαχαχαχα.
Εν τω μεταξύ τώρα πλάκα πλάκα έτσι μουρχεται να το ανοιξω και να του ρίξω δυο πινελιές! Και το έχουν κλειστό με ζελατίνα αεροστεγώς και δεν μυρίζει καθόλου.
Πάντως αντιδράσαν ακαριαία που δεν το περίμενα με τίποτα,
"Aut viam inveniam aut faciam "
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις αρχαρίων”